bolak

Jaký největší průšvih jste jako dítě provedli?

Otázka inspirována trpaslíkem za volantem > http://www.no­vinky.cz/koktej­l/327517-desetilety-chlapec-si-vyjel-autem-na-projizdku-silnicari-tvrdil-ze-je-trpaslik.html
Doplňuji:
A jaký vás potem stihl trest?

Nejlepší odpověď
Drap

Těch bylo. V útlém věku jsem měl souseda, asi ob 4 domy, blbce, který si vymýšlel a chodil na mě žalovat. Jednou si vymyslel, že jsem mu rozbil okno a musel jsem ho zaplatit. Stálo to 27 kčs a to byl už slušnej balík. Měl jsem v sobě pocit křivdy asi tři měsíce a dyž nebyl doma, tak jsem mu rozstřílel všechny okna prakem. Nepřiznal jsem se. Vím, že zlomyslnost je špatná vlastnost, ale i přesto mě to hodně dlouho zlomyslně těšilo.

Další odpovědi
marci1

Třeba jsem dávala koze čokoládu, aby dojila kakao. 🙂

annas

Byla jsem celkem hodné dítě, ale v mém okoli bydleli jsem sami kluci, kamarádila jsem s nimi, často odnesla i jejich průšvihy.

Jednou se kluci rozhodli, že upečou ryby. Ale kde je vzít. Jedině z chovného rybníka,. Detaily si už nepamatuji. Uvažovali, že udělají otvor v hrázi a nějakou rybu chytí. Tak se stalo, jenže hráz se protrhla a všechny ryby uplavaly do potoka. Takže ryby nebyly a škodu jsme museli zaplatit.

dudu

Zkoušel jsem dobít plochou baterii do svítilny přímo ze zásuvky. Díky slušenému výboji jsem jednak propálil babiččin slavnostní přehoz na postel a jednak vyrazil pojistky v domě i v přípojce na sloupě.
A mně se nic nestalo.

Araxis

Zapálila les.Spíše mýtinu a nebyt zásahu pěti hasičských vozů,shořel by i ten les :)

anonym

Jeden kamarád přinesl do školy krabičku prázdných (vystřílených) nábojnic do malorážky.Spolu jsme je pak naplnili sírou ze sirek kombinačkama zavřeli, on si polovičku nábojů odnesl domů, ale já druhý den házel naplněné nábojnice do kamen (tenkrát ještě v každé třídě byly kamna na topení).Když zazvonilo na hodinu, dával jsem pozor kdy půjde učitěl po chodbě do třídy a než otevřel dveře, tak jsem vždycky dvě až tři nábojnice hodil do ohně.No a během hodiny to vždycky vybouchlo.A to jsem opakoval na každé hodině.No vyšetřovalo se to a nakonec to holky řekli, že já tam něco házím.
To víte, otec do školy a doma pořádný výprask.

iceT

Kladívkem jsem dělala do čerstvě vymalované zdi díry,dost jich bylo těch děr,a dost bylo potom i facek,a ještě za trest do kouta klečet.Pak přišla mamka a pochlubila jsem se výpraskem:„Ma­mi,tatínek mě bacal tady a tady“ .

pan X

Srandovní video, ale za prvé, není příliš vhodné vyptávat se lidí na jejich soukromý život a za druhé, jako dítě jsem jednou vzal rohlík z obchodu 🙂

suaeda

Průšvihů jako u každého kluka bylo více, ale který vybrat. Tak asi tento. S kamarádem ze ZŠ jsme bydleli v jednom bloku, ale každý na jiném konci. Neustále jsme se domlouvali kam půjdeme odpoledne a co budeme dělat. A to byl velký problém. Telefony neměl tehdy skoro nikdo, natož nějaké mobily a vysílačky byly tehdy tabu. Tak jsme rozhodli udělat si samostatnou telegrafní linku mezi domy. Problém byl, že mezi námi bylo několik oplocených zahrad. Vedení jsme natahovali v noci. Samozřejmě několik plotů jak dřevěných tak drátěných při vlastní akci vzalo za své. Bylo z toho docela pěkné sousedské vzrůšo, které se časem uklidnilo. Telegraf později předělaný na telefon, ale fungoval.

honza19hk

kdysi jsme omylem podpálili náš seník.Po tom co kamarád přinesl dýmovnice na hubení vos.V tý době mi bylo asi 6 let.

bolak

iceT: „tatínek mě bacal tady a tady“? to ti mohlo bejt.. maximálně 16 let, nebo kolik?