jiriii

Jaký největší aušus jste si kdy v životě koupili?

Doplňuji:
To koukám… a na jakou částku Vás to vyšlo? Mě připadá že teď jsou aušusy na každým rohu.

Nejlepší odpověď
briketka10

několikrát to byly rifle, kde se rozjel zip, šla jsem je
reklamovat..
kozačky na zimu do kterých teklo a za ně mi vrátili
celý obnos / stály skoro 1.500,Kč/..
a kolikrát nějaká trika co mi jsou buď velká, nebo malá
s tím mám problém, když nejsou někde kabinky i svetr
např. u Vietnamců tak tam a oni jsou ochotní :)

Doplňuji:
jo a dřevěné prkýnko k WC míse to už jsem měla skoro
namále chyběly mi dva měsíce do lhůty, bylo prasklé a
jiné nové v Baumarktu neměli já jsem taky jiné nechtěla,
tak mi vrátili skoro 500,–Kč :)

Další odpovědi
Alesh

Pátrám v paměti, snažím se nekupovat levné věcí, přece jen nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci. 😉
Jednou jsem koupil kilo „špekáčků“ v Kauflandu (a levný zrovna nebyly). Hnusný byly, papírový, že když jsem jeden hodil kočce, tak k němu čuchla a šla od něj. Zvířata nejsou blbý jako lidi. 😉

kapka

Když pominu některé levné hračky pro děti, které se různě ulamují po pěti minutách běžné dětské hry, to byl vystřelovací deštník, který se při prvním otevření tou svojí vlastní silou „vystřelení“ drobně potrhal. Asi po třetím vystřelení už byl nepoužitelný. Což mě celkem zaujalo. 🙂
Doplňuji:
Naštěstí ten deštník drahej nebyl, ono je to už stráááášně dávno a stalo se to v Německu, stál snad jednu marku a koupila jsem si ho vyloženě z toho důvodu, že akorát začalo pršet. Mně bylo asi patnáct, tak mě hned nenapadlo, že za tu cenu je jen na ten jeden déšť. 🙂

helcaify1

Laptop. Paní prodávala za slušnou cenu laptop a v popisu předmětu stálo to co nebyla pravda. Zaplatila jsem, laptop došel s týdenním spožděním tak dokonale zavirovaný, že jsem ho raději darovala bratrovi na součástky. Paní už mi na emaily nikdy neodpověděla.

anonym

I já jsem už zakoupil několik aušusů ( závitníky se kterými by se nedaly udělat díry i do sýru) ,LED lampičku, která svítila pár minut i po výměně nových baterii. Prostě mnoho věcí je aušus, hlavně v jídle. Pokud takové aušusy vyhazuji, tak je třídím a vhodím na určené místo. V žádném případě ne do popelnice, tak je určena na jiný odpad!
Doplňuji:
A to je teprve aušus : http://media.lou­pak.cz:443/sou­bory/obrazky/_fun­ny/274/l030.jpg

BANAN93

Já osobně ne, ale babička s dědou byli s firmou BECK international na slovensku a jeden večer tam měli tombolu a děda v té tombole začal vyhrávat (dva parní vysavače) v hodnotě 80.000,– tam děda vyhrál jen za 40.000,– a zájezd pro dvě osoby po rumunsku atd. s výběrem cesty – tam letecky a zpátky autobusem, nebo obráceně za 25.000.- Takže po jejich příjezdu jsem musel vyřizovat vrácení „výher“ a stálo je to jen zálohy – asi 3 tisíce celkem :D

anonym

Největší aušus byly kozačky, které si kdysi dovezla švagrová z Rakouska. Jí neseděly, tak dospěla k závěru, že mně sedět budou. Stálo mne to tehdy 6 stovek a nosit se vůbec nedaly. Největší radost jsem z nich měla, když jsem se je odhodlala hodit do popelnice.

J.Mecir

mobil, co mám teď … sony ericsson live with walkman 😁

jiriii

BANAN93– Tyhle zmije bych zavíral snad na doživotí, každou chvíli to někde čtu či to ukazují v tv, využívají důvěry lidí, kteří vyrůstali v jiné době a neznají takové praktiky.

jiriii

barbakan, dobrý duracell:-D