Jakub

Jaký nejúčinnější prostředek na čištění skel

Na trhu je hodně přípravků na čištění skel krbových kamen. Se kterým máte nejlepší zkušenosti.
Doplňuji:
ILIINES – Super!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Úplně ten nejúčinější prostředek na vyčištění skel pokud jsou skla špinavá, například v okně je kladivo :D to je pak krásně vidět.

Další odpovědi
anonym

Je to mozna divna rada,ale mam osvedcenne myti skel – obycejny 8% ocet.Chvili se to necha pusobit,splachne a vylesti.Hodne pouzivam domaci prostredky-v tomto smeru nemam v oblibe chemii.Je to na vsechny skla.

panenka

mám velmi dobré zkušenosti s čističem na sklo s názvem HELLIX .je to čistič krbových skel a koupíte ho v prodejnách kde se prodávají krbové kamna a doplnky ke kamnům.a stojí 107 kč