Lů18

Jaký nejšílenější a nejvtipnější dárek jste dostali nebo někomu dali?

Někteří lidé dávají svým příbuzným nebo kamarádům šílené, ale zároveň vtipné dárky. Dostali jste někdo nějaký takový? Je jedno jestli k narozeninám, svátku, na Vánoce nebo jen tak. Nebo Vy sami jste někomuněco takového dali? jak se ten dotyčný nebo vy tvárili, když ste ho rozbalili? … Mě bratránek dal k 20, skvělou, šílenou a luxusní zástěru na vaření, je bílá, natištěný má černý korzet a z polystirenu udělaná prsa i s bradavky, vel. D .. jako když sem to otevírala BOMBA :D co si tak pamatuji, tak já rozdala dárky typu: nafukovací hůl, afro paruka, obří brýle, apod.

Odpovědi
Kepler

Nebyl to dárek, který by se dal zabalit, nýbrž dárek zážitkový. Kamarádovi jsme k šedesátinám koupili let větroněm. Érem byl vytažen do 4 000 m, pilot s ním malinko dělal akrobacii (nic moc). Po přistání nadával jak pilot, tak oslavenec, páč v kabině bylo nablito.

Nuk nuk

Jedním z nejvtipnějších dárků, který jsem dostala, byla před dvěma lety poukázka na boty od mého manžela. Nebyla to ovšem skutečná poukázka, jen vytištěný obrázek z počítače. Manžel tím nejspíš chtěl naznačit, že mi boty koupí, jen nevěděl jaké, tak jsme se nějak domluvili. Pak na to ovšem rychle takticky zapoměl a stále na novou obuv čekám:)

Loni na Vánoce si naše děti psaly takové ty dopisy Ježíškovi. Ten starší si moc přál takvou autodráhu, která se dá nalepit na stěnu a napsal tam „Hot Wheels lepící dáha“. Jak to ale naškrabal, trochu mu tam ta písmenka skákala, všichni jsme tam četli „slepičí dráha“. Když jsem pak sháněla dárky, narazila jsem na hru, která se tak jmenuje. Nemohla jsem mu jí nedat :)

suaeda

Je to již dávno. Kamarádovi se narodilo první dítě syn. A co nevymyslí za koninu jeho dlouholetí dva kámoši, kteří se znají již od školky. Každý jsme mu nezávisle na sobě objednali knihu o tom, jak má vychovávat dítě. Samozřejmě, že poštou na dobírku. Tenkrát žádné e-shopy a internet nebyl. Když jsme šli za pár dní s ním kluka zapít do hospody tak nám vynadal do b…ů, protože si tu samou knihu objednal také. Takže se mu tenkrát sešly 3 výtisky. Dopadlo to dobře, protože přebytečné knihy prodal. A kluk byl tak dobře zapíjen (říkali jsme tomu, že musí dobře plavat), že jsem se nemohl 5 let se podívat na vizoura.

maxicka

Tchýně je milovnice šperků, letos bude jistě překvapena. Koupila jsem jí přívěsek ve tvaru náboje. https://www.sil­ver.ag/cz/pri­vesek-stribrny-naboj-9-mm-luger/ Jsem zvědava, jestli se pobaví, nebo urazí 😁

trujkk89

Kdysi jsem našla tento článek https://www.u­delejsiplacku­.cz/blog/od-vyroby-az-na-kabelku-dobrodruzna-cesta-placek/ , kde je popsána historie placek. Celý jsem ho přečetla a napadlo mě, že bych tyto placky mohla darovat místo přívěsku, jako takovou menší drobnost. Na tom webu nabízejí možnost výroby placek s motivem, který si sami vyberete a já pro přátele vybírala legrační obrázky. Hodně jsme se potom nasmáli, je to opravdu geniální.

Renikled

Jak udělat ženě opravdu radost?

Marek656

Ženě? To je přeci tak jednoduché. Pokud ženu znáte, tak většinou víte co přesně potřebuje. Pokud jste v pasti a opravdu nic nevíte, tak to vždy mohou zachránit květiny. Jak prosté a osvědčené lety, takto mi to funguje už několik let. Naučil jsem se už i používat objednávání květin online.

Renikled

To jsem třeba nikdy nepochopil, to někdo ty květiny doveze té ženě domu nebo do práce?

Marek656

Ano, vy si vyberete květinu na stránkách florea.cz, kde mají na výběr čerstvé květiny, které potom doručují na místo, které určíte. Můžete k tomu přidat vzkaz pro danou osobu.

Kamilovo

Ahoj, já jsem dostal od mojí přítelkyně minulý rok jízdu v Lamborgini z https://www.au­tozazitek.cz/pro­najem-auta/zazitkova-jizda-v-lamborghini-gallardo/ a bylo to naprosto fantastické. Pokud je tvůj muž fanoušek automoto a zážitků, tak bych rozhodně neváhal. Bylo to sice šílené, ale nadruhou stranu i užasné.

Kepler

Suaeda: tak tomu říkám humor na úrovni. Ale ty dva výtisky snad nemusel prodávat, co když by se mu narodily další děti?