Psychotic

Jaký nejnevhodnější dárek jste dostali?

Když se nám blíží ty Vánoce…

Já začnu: K desátým narozeninám jsem od otce dostal obří lovecký nůž s čepelí delší než moje předloktí. Asi nemusím říkat, jak se to líbilo méně šíleným členům rodiny.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný dárek jsem nikdy nepovažoval za nevhodný.

Další odpovědi
zjentek

Jo tak v tomhle duchu se u nás stalo něco podobně nevhodnýho, když jsem od odce dostal v pátý třídě vzduchovku! Asi nemusím říkat, jak se to líbilo méně šíleným občanům z celýho okolí na dostřel z mýho bydliště.

dubraro

Fotoaparát na film, jaký už se nevyrábí.