barusee

Jaký nejlevnější (cca 100kč) make up je podle vás nejlepší na suchou pleť s lehkým akné?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Suchá pleť s akné je dost nešťastná kombinace.Na suchou pleť se používá jiný krém než na akné.Nejlépe se poradit s kosmetičkou,ale levné krémy bych nedoporučovala.

Další odpovědi
pukula

na pupínky se hodí aknelot já ho koupila v drogerce ve Vítkově stačí jen trocha dělá to pěnu

Mucillinka

Zkus dojít do lékarny a kup si Aknecolor, stojí to kolem 100. Mají světlý a tmavý odtín (ten tmavý je fakt moc). Není to make up, ale dá se také tak používat a navíc to hojí pupínky, akné, atd..Nebo zkus na to akné Protex (není to make up) – ale antibakteriální mýdlo, tak kolem 20 Kč, to je taky dobrá věc..Ale na noc bych pleť nechala dýchat a ošetřila jen tim antibakteriálním, ono sice vysušuje, ale dá se tím zbavit dost nepěkných pupínků..