Jáký nejlepší nástroj na správu diskových oddílů?

Potřeboval bych nějaký šikovný a přehledný prográmek na správu diskových oodílů. Instaloval jsem OS a zobrazuje se mi jen jeden oddíl ze dvou, tak bych to chtěl napravit. Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Problém byl bohužel u mne. Nepřiřadil jsem příslušnému oddílu písmenko, proto se mi nezobrazil. Vyřešila to správa disků ve Windows.

Nejlepší odpověď
Hlada

Paragon Partition Manager
Partition Magic
Acronis Disk Director Suite
Acronis Partition Expert
Easeus Partition Master
Norton Partition Magic
V podstatě všechny umějí totéž. Myslím, že by bylo lepší instalaci dalšího přerušit a chybu odstranit jinak, než pomocí externího programu. Zdravý systém na zdravém disku musí ukázat všechny oddíly.

Další odpovědi
www

Používám Total Commander, ale jsou i jiné.

brillant

např. Partition Manager , OS Windows to umí přímo

baghira

linuxový gParted