Geo

Jaký nejlepší mobil s navigací zdarma ?

Nokia C 5,6,7 ?
Doplňuji:
Nebo mi doporučíte jiný? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

navigace zdarma je důležitá ale bohužel asi už poslední významná přednost nokií … Navíc do budoucna se zdají být nokie problematické. Finové se totiž rozhodli, že zbaběle ustoupí a naplnili přísloví o „močení si do kalhot pro zahřátí“. V brzké době asi ukončí vývoj svého vlastního systému, který pohání výše uvedené nokie. Pokud je teď koupíte, nikdo vám už nezaručí že za dva roky takový telefon ještě seženete aktualizované aplikace …

kdybych nemohl vybírat z jiných než uvedených telefonů, volil bych C6 s výsuvnou klávesnicí.