Pomelo74

Jaký nejlepší dárek jste dostali?

:))

Nejlepší odpověď
arygnoc

lásku.
děti.

zní to jako klišé, ale klišé to není.

ale jo, i peníze, keramiku (kterou miluji), výlet do afriky.

ale – zejména výborné vztahy s dětma a jejich matkami.
nad to není.

Další odpovědi
anonym

Nikdy nic,co by bylo něčím vyjímečné.Z každého dárku,který jsem kdy dostala,jsem měla radost.Strašně ráda dostávám dárky.Šlo o knihy,dovole­nou,sem tam nějaký šperk..

Drap

Nedovedu pposoudit nejlepší, byla spousta dárků, Každý snad byl něčím vyjímečný, třeba jen vzpomínkou. Rád dostávám dárky a snad ještě raději je dávám.