Thor841

Jaky nejlepsi a nejlepe hodniceny sporici ucet pro kojence?

Ahoj vsem, prosim o radu. Pred dvema mesici se mi na rodil syn a ja bych chtel mu zacit sporit. Mesicni castka by byla okolo 500 kc.
Dekuji za radu :).

Odpovědi
Hlada

Doporučuju toto počínání dobře zvážit. Z citového hlediska je to jistě efektní gesto, z ekonomického je to ale nesmysl. Na trhu neexistuje žádné spoření, které by zachovalo dlouhodobě hodnotu vkladu.

vertigo

Kupte kus zlata a dobře ho schovejte. Finančnímu sektoru bych se v dohledných letech vyhýbal jak jen to jde.

McArthur

Mrkněte se na Českou mincovnu (www.mint.cz) a začněte mu budovat sbírku zlatých a stříbrných mincí apod. Je to věc, která neztrácí rychle hodnotu a když přijde Váš čas, tak pozůstalí nejsou tak blbí a u mincí se alespoň někde zeptají na aktuální přibližnou hodnotu. Navíc mince z oficiální ražby jsou katalogizovány, takže se dají zpětně dohledat.

Určitě se vyhněte šejdířům z Národní pokladnice apod., kteří nenabízejí sběratelské kousky, ale suvenýry.

Pepa25

Uzavřel bych pro něj stavební spoření na cílovou částku 50 tis. Kč (ne víc, i když vás na to budou nějací poradci lákat, jen byste platil poplatek). Je to nejvýhodnější spoření s garantovaným výnosem.
Pokud trváte na spořících účtech, tak ujde např. Era první konto …

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/

eva.krizova@

DOPORUCUJI DIVERZIFIKACI-AKCE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, ZNAM TAKOVE PRODUKTY, NA SPORICIM UCTU JE MALE ZHODNOCENI…MATE DLOUHY CASOVÝ HORIZONT. RADA ZDARMA PORADIM, PISTE VOLEJTE:

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz