Danina65

Jaký nejhůře zabalitelný dárek jste potkali?

Nejlepší odpověď
zelí

Pes, klobása, dítě.

Další odpovědi
gecco

Auto…
😉

anonym

Potkali?

nosahosa

Takový ty, co já koupím cestou do práce, ty nejsou zabalený vůbec. :)

arachis

Kurnik šopa,mě dárky nepotkávají ani nezabalené. Asi mě míjí obloukem :D. Jinak já balím jak se dá, když tak si pomohu krabicí nebo výkresem. Jinak fakt špatně se balilo dětské odrážedlo. A já dostala také pár nedokonalých kousků od dětí, to se přece nepočítá a babička v tom zdatná také nebyla. Zrovna včera mě pobavilo video balení živé kočky, která držela jak hluché dveře.

Lamalam

Hokejka.