Kepler

Jaký nejhorší zápach jste ve svém bytě nebo domě zažili?

Já zrovna před chvílí. Minulý týden jsem obaloval řízky a zbylo mi rozšlehané vajíčko v ploché plastové dóze, kterou jsem jenom zadekloval s tím, že další den budu pokračovat. Jenže z toho sešlo a zapomněl jsem na to. Jakmile jsem dózu otevřel, vyvalil se puch tak ohavný, že mě to málem porazilo. Normálně bylo vidět jak ten sirovodík uniká, ta vajíčka byla přímo živá. Hořící svíčka naštěstí ten smrad zlikvidovala během pár minut, jinak by na mně začali bouchat sousedi. Máte taky nějaký „voňavý“ příběh?

Nejlepší odpověď
briketka10

Když propustili strýce z nemocnice „byl po mrtvici“ měl
v bytě ve dřezu rozkládající se kuře a všude létaly velké
masařky. Některé byly uhynulé u rámů oken. V tom
kuřeti se zmítalo spousta červů, mě se obrátil žaludek
už na schodech vedoucích k bytu a po otevření dveří
Jsem utrpěla malý šok. Bylo jen na mě ten puch a binec
sprovodit ze světa. Bléé už nikdy :(

Doma jsem chovala hada a ten, když se vyprázdnil taky
to nijak nevonělo. Přišla jsem kolikrát z práce a smrad to
byl pořádný!

Vajíčka, jako pukavce jsem zažila již několikrát je lepší ke
každému přičichnout.

No mě vadí vlastně taky ta všechna ředidla i rozpouštědla.
Natírání laků je pro mě smradem nejhorším a rozprašovače
na vosy, mouchy, komáry ty mi některé smrdí beru si roušku
a SAVO nemůžu vystát. To bych blila. SAVO s nějakou vůní
není, tak účinné.

Jak psal mosoj otevřela jsem dvě konzervičky nebyly nafouklé,
ale taky páchly.. vracejte je do e-shopu, když jich máte 48ks :((

Další odpovědi
L. da Vinci

Ve svém bytě přímo ne, ale cítil jsem smrad z rozkládající se mrtvoly ze sousedního bytu.

pusinka50

Vadí mi všechny smrady. Zakouřená místnost, syntetické barvy, inverzní smogové počasí
Nejhorší zápach, přímo puch, jsem bohužel zažívala, když jsem se starala o mámu umírající na rakovinu střev, při jejích těžkých průjmech a po jejím použití WC. Prostě rozkládající se střeva.:-(

marci1

Prozatím jen pach dost jetých ponožek, Sava, spáleného masa, ale věřím, že zápach sirovodíku nebo hnijící ryby, masa musí býti dosti krutá zkušenost! 🙂

Kulpix

No, největší smrad byl, když jsem si asi v 11 letech o Velikonocích vykoledoval vajíčko, zabalené v pytlíky s nějakými sladkostmi. No a to vajíčko mamka našla na podzim onoho roku, když už se sápalo ven z pytlíku…☺.

Asi týden to bylo fest cítit. Vyhodil jsem to i s půlkou vykoledovaných věcí, protože bych je asi nepozřel, jak smrděly.

Dochy

Takové běžné jsou dětské plenky. Mám pocit, že při růstu a vývoji musí projít obdobím, kdy je to opravdu výživné. Z chemických věcí je docela výživná tekutá složka dentakrylu. Když jsem to cítil poprvé, měl jsem s tím opravdu potíže. Ale teď už je to poměrně ok.

mosoj

Zkažená kapsička pro kocourka . Po roztrhnutí se vyvalily tak tři megapuchy.
Tak jsem jim to donesl do prodejny nazpět, aby si také užili.

Sirovodík dokud je cítit tak je to dobrý. Horší je kdyby přestal smrdět. To je již pak smrtelná kombinace.

led

Pach zhoreného domova spojený s otázkou „čo ďalej?“. Neprajem to nikomu.

Angi-Shy

mě osobně nehorázně páchne 90% kytek a voňavek, nevi proč, ale nemohu to vystát… ale ten nejhorší puch vydává náš 17 letý pes, že ani svíčka a sprej nestačej držet krok :D

hapiky

Merkaptan je také „slušný“

jasenka

Dobrý den, a když je tu diskuze o zápachu v bytě. Co na to zabere? Doporučíte nějaký dobrý likvidátor pachu? Nebo něco co prostě pomůže ? Koupili jsme byt a potřebuju něco, co nám to tam zpříjemní, než si to zabydlíme.

MiluskaN3

jj tak třeba zkuste likvidátor pachu ALP. Máme doma a fakt funguje. JSme v paneláku, tak to je opravdu taky potřeba občas.

jasenka

Zdravím. A kde se tento likvidátor pachu dá sehnat, prosím? Hned bych ho zkusila.

MiluskaN3

Dá se objednat tady: https://www.al­pik.cz/domacnos­t/
Tak snad pomůže i u vás 🙂

jasenka

Perfektní, děkuji moc. Hned ho objednám a vyzkoušíme ho i u nás. Děkuji :o))

Kepler

Angi-Shy: ještě lepší než starý pes je starý mokrý pes 🙂

Kepler

hapiky: ano, znám velmi dobře, sirovodík je chudší příbuzný. Jsou i lepší specialitky: indol, skatol…

Kepler

Briketka, Pusinka: koukám, že nejtěžší zkoušce jsem ještě vydán zdaleka nebyl, i když v chemické laboratoři jsem si užil taky nemálo… Divné je, spousta chemických smradů mi vlastně voní 🙂

pusinka50

Kepler: no jo, ono se dá říct, že celý můj život je o těžkých životních zkouškách, někdy mám dojem, že žiju aspoň desátý život, že tohle se běžnému občanu stát v jednom životě přece nemůže. Ale kdybych pracovala v chemické laboratoři, dávno už bych chcípla od smradů:-)