Miroslavst

Jaký nejhezčí dárek jste kdy dostali?

Jaký nejhezčí a nejdražší dárek jste dostali?
http://img.na­dapenny.com/t20/102­89/nadap014550377­720231.jpg
souhlasíte s tímto?

Nejlepší odpověď
monkey

jako nejhezčí a nejdůležitější dar co jsme dostali všichni je přece život:-)
i když někdy stojí za houby,pořád stojí za to žít.
no né?

Další odpovědi
dagry

Hezký citát. Já nejhezčích dárků dostala za svůj život hodně. Jak slovních tak finančních. A proto nebudu žádný upředňostňovat (abych ostatní obdarovávající neurazila).

aramah

To náte pravdu.Dostávám spoustu dárků,jak zde píši nic mi nechybí,nejdražší asi auto.Ale víc bych chtěla nebít věčně sama.