Georgo2010

Jaký nejdražší koupený dárek věnujete prostřednictvím Ježíška letos svým nejbližším?

Nejlepší odpověď
MILAN1961

Nic nikomu letos nekupuji-nemám na to,vy snad jo......

Další odpovědi
WeeBear

Proč bych měla dárky rozlišovat na to, co je drahé a co ne? Blízkým kupuji to, co jim udělá radost. Nevím, jak u Vás, ale u nás šlo více než o dárky o pohodu, dárky byly zakončením večera.. A nejsou tak důležité..

Každopádně tedy, nejdražšího?
Čas věnovaný pečení cukroví, perfektně uklizený byt a Štědrovečerní večeři. I tohle se dá brát jako dárek. 😉