dagry

Jaký nejdelší počet hodin se vám podařilo být vzhůru, neboli nespat?

Tak já jsem udělala můj rekord asi včera, protože jsem vstávala v pátek před polednem (byla jsem po noční směně) a spát jsem šla v sobotu ráno o 1/2 6, takže jsem byla 17.5 h vzhůru.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Normálně vstávám okolo šesté a chodím spát kolem jedné až druhé, což je 19–20 hodin.
Můj rekord byl myslím něco kolem 48 hodin, ale už je to dávno.

Další odpovědi
vecernice

Nejdýl to bylo kolem dvaapadesáti hodin,jednalo se o taneční maraton.To už jsem byla tak přetažená,že ne a ne usnout.Nakonec jsem spala čtyři hodiny a byla jsem vyspaná.Druhý den se to ozvalo-normálně jsem omdlela.Já toho všeobecně moc nenaspím.Ale jít někam na taneček,tak spát nemusím ještě dneska.

quentos

dvaačtyřicet.

Dvacet jsem dával běžně ještě na gymnáziu o pátcích, kdy jsem vstával v pět a pak byl večer stejně do jedný vzhůru :{)>

Lilix

Rekord lehce přes 20 hodin..Bežně tak 16.

roxy52

Před pár lety jsme vydrželi i 3 dny nespat,ale dneska,když nemám noční,tak už usínám u začátečních titulků u filmu,kterej začíná ve 20.hodin. :(

Gollumek.88

46hodin – pracovní maraton, někde mám fotku, kolik energy drinků sme vypili, abychom to zvládli dodělat

monkey

já nespal 45 hodin protože jsem musel dodělat zakázku a stihnout termín.pomohla mi hodně quarana v tabletách.tehdy jsem ale porušil dávkování a pak lítal jak veverka závislá na kofeinu.zorničky roztáhlé a velice akční chování:-)spánek po té byl 12ti hodinový což je také můj rekord…