Bronzový

Jaký nejdelší počet hodin se vám podařilo být vzhůru, neboli nespat?

Tak já jsem udělala můj rekord asi včera, protože jsem vstávala v pátek před polednem (byla jsem po noční směně) a spát jsem šla v sobotu ráno o 1/2 6, takže jsem byla 17.5 h vzhůru.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Normálně vstávám okolo šesté a chodím spát kolem jedné až druhé, což je 19-20 hodin.
Můj rekord byl myslím něco kolem 48 hodin, ale už je to dávno.

Další odpovědi:

Bronzový

Nejdýl to bylo kolem dvaapadesáti hodin,jednalo se o taneční maraton.To už jsem byla tak přetažená,že ne a ne usnout.Nakonec jsem spala čtyři hodiny a byla jsem vyspaná.Druhý den se to ozvalo-normálně jsem omdlela.Já toho všeobecně moc nenaspím.Ale jít někam na taneček,tak spát nemusím ještě dneska.

Zlatý

dvaačtyřicet.

Dvacet jsem dával běžně ještě na gymnáziu o pátcích, kdy jsem vstával v pět a pak byl večer stejně do jedný vzhůru :{)>

Pokročilý

Rekord lehce přes 20 hodin..Bežně tak 16.

Bronzový

Před pár lety jsme vydrželi i 3 dny nespat,ale dneska,když nemám noční,tak už usínám u začátečních titulků u filmu,kterej začíná ve 20.hodin. :(

Bronzový

46hodin - pracovní maraton, někde mám fotku, kolik energy drinků sme vypili, abychom to zvládli dodělat

Pokročilý

já nespal 45 hodin protože jsem musel dodělat zakázku a stihnout termín.pomohla mi hodně quarana v tabletách.tehdy jsem ale porušil dávkování a pak lítal jak veverka závislá na kofeinu.zorničky roztáhlé a velice akční chování:-)spánek po té byl 12ti hodinový což je také můj rekord...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.