SpiderRoy

Jaký názor máte na ústní vody ?

Zdravím, myslíte že to skutečně odstraňuje tolik bakterií, jak je psáno v reklamách a podobně? mám na mysli třeba ústní vodu Listerine a podobně

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Nejlepší ústní voda je 53% slivovice.

Další odpovědi
zjentek

můj názor je takový, že ty kupované jsou naprostý nesmysl, tak jako žvýkačky. Každý má přístup k tolika bylinám použitelným třeba jako ústní voda, že nechápu proč to existuje. Lidé tak nějak milují non-senses.Nemluvě o chemii, kterou si neproleju hrdlem, pokud tu vodu nekoupím ,)

ahold

Svůj názor nemůžu zveřejnit.
Jsem dáma.
Ústní voda mi pěkně pošramotila sliznici v krku. Proti tomu ta slivovice jenom pohladí. 🙂

marci1

Myslím si, že ústní voda je použitelná v případě, že si momentálně nemohu zuby vyčistit zubním kartáčkem a pastou. Použitím ústní vody si nevyčistím ulpělý plak na zubech.