mikee.nikee

Jaký názor máte na tohle ?

http://www.you­tube.com/watch?v=6G2Q_T1­rFd0
Doplňuji:
To video není mé takže… No však víš.. výsměch :D

Odpovědi

Dislike je to správné slovo co mě napadá po prvních 10 sekundách.
Nechápu proč s tím otravuješ tady. Na co ti budou díváci který tohle absolutně nezajímá, musíš se zaměřit na jinou skupinu lidí pokud chceš subscribery.

Drap

Hrůza a děs.

Medulienka

Mně se to moc líbí. Sama ráda maluji na počítači.
Doplňuji:
Jo tady vlastně jeden kreslí a druhý hádá co kreslí. Pamatuji si, že jsme si jako děti malovaly prstem na záda a také hádaly.

marci1

Na tohle průměrně inteligentní člověk názor mít nemůže. ☹