Válek Petr

Jaký názor máte na to, že společnost Lidl bourá jen několik let staré obchody a nahrazuje je novými?

https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/nakupova­ni/lidl-boura-desitku-prodejen-nahradi-je-obchody-nove-generace/r~c847be5­4582911e6a4100025900fe­a04/

Odpovědi
Drap

Náš názor je v tomto případě k ničemu. Nikdo z nás na tom nemůže nijak nic měnit, tak je zbytečné o tom přemýšlet. Je to strategie a obchodní politika společnosti Lidl. Pokud na to vydělají, je myslím v naprostém pořádku aby dále investovali a vydělávali ještě více.

mosoj

Že zaměstná řemeslníky a investuje u nás. Což je víc než dobré. Jinak mně do toho nic není.

Funna

původní prodejny, které držely jednotný ráz po celé ČR, nahrazují většími, prostornějšími a modernějšími, které budou na vyšší úrovni…takže pokud nezdraží, co by mi na tom mělo vadit?…i když i to se může stát, protože si levnými „boudami“ vybudovali klienskou základnu, jejíž část bude chodit nakupovat i přes navýšení cen zboží, jen protože jsou zvyklí tam chodit…

Mc Merkurion

… plýtvání pěnězmi > na druhou stranu ne mými, a naši zaměstnanci z východu budou mít práci …