Avatar uživatele
Jarosllav

Jaký názor máte na televizi Nova ?

Doplňuji:
Mám stejný názor jako Vy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jinsun

Temer zadne nove porady, neustale se opakujici porady, zbytecne moc kanalu. Televizni noviny – des a bida + bulvar. Nemam zajem sledovat, kolik senioru je v nesnazich, jak se najist za 3,57 kc a kam chodit na houby, co bude v Ordinaci v ruzove zahrade. Dale me pak stve i neustale stourani se – bartosova, kramny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Na politické zprávy se koukat nedá tak alespoň nějaké drby.
Občas pozdě v noci se dá natrefit na hodnotný film.

Jinak je to na všech stanicích stejné. Samé US kraviny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Honbou za senzací ztratili pojem co je ještě únosná reportáž a co je již za hranou hyenismu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Novu nesleduju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nejsem příznivcem TV Nova. Zprávy to je horší než noviny blesk. Nejen, že jsou moc rozvláčné, ale jsou udělané tak, aby ovlivnily myšlení lidí. Na ČT1 a 24 byly zprávy za starého vedení nejlepší. Stručně a jasně, kde se co stalo a každý si udělejte názor.
Filmy na Nově stejně jako na ostatních x českých TV jsou většinou americké braky, které se donekonečna opakují. Nekonečné seriály rovněž nepreferuji a na reality show nekoukám.
Občas dají dobrý film (třeba i starší) na ČT, nebo na Slovenských státních TV. Nejraději a nejčastěji sleduji na kabelové TV dokumentární a sportovní programy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

žádnou TV nesleduji,ale na YT jsem viděl,jak na Nově objevily,že voda v zimš zmrzne,tak tam asi nebudou žádní blbci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Asi ten název odpovídá španělskému originálu No va – nejde, nejede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já jsem na tom stejně jako ostatní. Ale víc se rozepisovat nebudu protože jsem na všechny programy tak nas…á, že kdybych to měla popsat svými slovy tak mě tady zablokují už na vždycky..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek