Válek Petr

Jaký máte názor na pouliční prodej elektroniky?

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/422462-elektronika-se-bude-prodavat-jako-zmrzlina-alza-rozjizdi-streetshop.html

mosoj: Pro sebe. Zajímá mne, jestli o tento způsob prodeje lidé budou stát.

Odpovědi
mosoj

Pro koho děláš průzkum?

ivzez

Ani já to nevnímám jako pouliční prodej,
ale jako rozšíření služeb eshopu.

Obzvláště přiblížení možnosti osobního odběru
nebo vyřízení reklamací mi přijdou zajímavé.

dubraro

Zkusit se to může. Alza má na experimenty určitě peněz dost. Jinak to nedovedu posoudit, protože to náhodou mám k pobočce asi 200 metrů.

Drap

Je zajímavé, že ty chceš znát naše názory na téměř všechny zpravodajské články, které se objeví na netu. Mně by zajímal spíše tvůj názor na další tvoje zbytečné otázky na těchto stránkách.
V tomto případě se jedná o rozšířenou nabídku služeb Alzy. Neni to žádný pouliční prodejce. Můj názor na to je takový, že kdo chce koupit, tak u pojízdné prodejny koupí, kdo nechce nekoupí. Je naprosto zbytečné, vytvářet si na takovou věc nějaký názor.

jáára

Na Alze nenakupuji. Jsou drahý a mám k nim odpor. CZC to samý.

McArthur

Máš obecnou otázku a následně konkrétní případ. Obecně bych si na ulici od kdekoho elektroniku nekoupil.

Alza má naprosto jinou pozici. Je to zavedený obchodník, který tímto způsobem chce pokrýt další část trhu. V podstatě je Alze jedno, zda-li projekt bude vydělávat nebo ne, protože jí to poslouží hlavně jako levná reklama.

olek

Na ulici bych si nic nekoupil..