SINGO

Jaký názor máte na plavání? (!Případné otázky zodpovím v diskuzi!)

Nejlepší odpověď
barnajka

Plavání u žen není sport, ale BOŽÍ zázrak. A u můžů je to jen parazitování na tomhle zázraku a ´KOMERČNÍ závody jsou znesvěcení tohoto božího zázraku

Baví tě to hodně?! Vím, na co narážíš, ale nechápu, co tím sleduješ. Každý jsme nějaký – a trocha toho „exotismu“ je asi v každým z nás. Jestli máš nějaký mindrák a veřejný zesměšňování druhých ti na to tvoje bebí dělá dobře, asi jsi sám větší exot než ten, na koho tu poukazuješ.

Další odpovědi
anonym

Plavat umím a jsem muž

Barnajka ti to napsala za nás ostatní (také vím na co narážíš).
Jen prosté konstatování, již opakovaně se dostáváš na hranu kodexu – vkládáš nesmyslný obsah, dopouštíš se osobního napadání a znevažování ostatních uživatelů, používání nevhodných výrazů až vulgarit.
Např. tvoje příznačná otázka Jak se měří penis? se dá s jistou dávkou shovívasti tolerovat, ale tvé poslední výplody už vážně znevažují úroveň Odpovědí.
Měl by ses nad sebou zamyslet, nechceš-li aby ti admini zablokovali účet. Podobný exces už tady také byl.
P.S. Když si projdeš otázky Michala, není tam ani jedna o plavání.

ten který je

Plavat umím a jsem muž

Já tomu poslední dobou nějak přestávám rozumět.Neustále takové bizární otázky ohledně žen a plavání.To už není normální nebo jsem nechápavý.:-(

Syd

Plavat umím a jsem žena

viz diskusi

E.n

Plavat neumím a jsem žena

Do šesti let sem udělala cokoliv, ale ted jsem pozapomela..

DusanOrlik

Plavat neumím a jsem muž

filva

Plavat umím a jsem muž

quentos

Plavat umím a jsem muž

gogogod

Plavat umím a jsem muž

vivatis2-

Plavat umím a jsem muž

Naučil jsem se to když mi byli 9!

Syd

Inu odpověděla jsem a bohužel na rozdíl od barnajky nevím, co má ta otázka, zvláště ta první možnost, znamenat, tak se tedy můžeš pustit do toho slíbenýho vysvětlování

SINGO

Vysvětlení první možnosti najdeš zde : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-internetovej-fenomen-jmenem ve zdroji u první odpověďi.

Jelikož vím že tu MK odpovídá předpokládám že si to přečte, mohl se i zapojit do diskuze nijak sem ho neurážel ani nic podobného. Otázku položenou zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-internetovej-fenomen-jmenem jsem položil jen proto abych věděl kolik lidí tuhle osobu zná tady na odpovědích.

SINGO

Baví tě to hodně?! Vím, na co narážíš, ale nechápu, co tím sleduješ. Každý jsme nějaký – a trocha toho „exotismu“ je asi v každým z nás. Jestli máš nějaký mindrák a veřejný zesměšňování druhých ti na to tvoje bebí dělá dobře, asi jsi sám větší exot než ten, na koho tu poukazuješ.

Nevím co se ti na otázce nelíbí, urážím tam někoho? Nadávám tam na někoho? Zajímá mě názor lidí (já bych odpověděl „Plavat umím a jsem muž“). Ty máš trocho kontroverzní názor ale budiš…

barnajka

Ať je MK jakýkoliv, tady vystupuje slušně a problémy nedělá. Jestli spolu máte nějaký soukromý problém, řešte si ho v soukromí. Zesměšňovat někoho před „davem“…to udělá snad jen primitiv.
Hele, asi si připadáš ohromně vtipný, ale zkus si představit, jak přijemný by ti bylo, kdyby se role otočily. A že se to jednou klidně může stát!!! Stačí vteřinka nepozornosti, srazí tě auto, ty skončíš na vozíku…a věř tomu, že vždycky se najde pár blbečků, co ti tvůj handicap dají pěkně sežrat. Nezáleží, JAK jsi „postižený“ – stačí, když se jakkoliv lišíš od ostatních, a už máš ze života peklo. Nepřeju ti nic zlýho, ale fakt se zkus nad tímhle zamyslet. Uvědom si, že ať je člověk jakej je, pořád je to člověk a má právo na jistou úctu a respekt druhých.

Žij – a nechej žít…
Tohle heslo si zkus adoptovat, může se ti ještě v životě hodit

SINGO

Jestli spolu máte nějaký soukromý problém, řešte si ho v soukromí. Zesměšňovat někoho před „davem“…to udělá snad jen primitiv.
Nemáme spolu žádný problém, MK nezesměšňuju ani jinak nenapadám, v této otázce už vůbec ne. Přečti si prosím tu otázku alespoň 10× a uvidíš že tam není nic čím bych někoho napadal, zesměšňoval…

Zatím si nenapsala v kterém slově, větě, byla urážka…

Moje otázka my byla smazána neoprávněně a to z důvodu : byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).

Zase ať mě někdo řekne kde jsem ho urazil nebo snad vulgárně napadal?

PS: Michal jsem nikdy neurazil, nenadával… ani na jeho profilu na FB (když ho měl) a to ti určitě potvrdí….

gnosis

wow

barnajka

Tím „wow“ sympatizuješ s napsaným komentářem, a nebo to mělo znamenat něco jako: „Wow, zas už něco! Tady se člověk fakt nenudí… Vzrůšo každý den!“ ?! :D

anonym

Barnajko, bravo. Ty nám tu rosteš, sám bych to nenapsal líp.
A je jen dobře, že sílí hlas rozumu, aby v tom těch pár spravedlivých nezůstávali sami.

barnajka

Dr.Axle – to není žádný můj růst, to za mě hovoří vlastní zkušenost :)) Prakticky celou základku jsem byla já tím třídním otloukánkem – docela si dovedu představit, jak člověku v téhle pozici je. Je úplně fuk, jestli jsi jiný vzhledem nebo chováním – děcka dovedou být v určitým věku pěkně krutý. S trochou nadsázky se dá říct, že následky se vnitřně vyrovnávám ještě dneska.
Já nevím, jestli si ti terorizátoři vážně neuvědomují, co všechno můžou jednou blbou poznámkou způsobit…
A nebo uvědomuji – a právě o to jim jde?!
Zajímalo by mě, jak by se jim žilo s vědomím, že ty jejich srandičky srandičky stály jednoho člověka život. Pokud má totiž oběť citlivější povahu a zakoušený teror se jeví býti nekonečným, myšlenky na sebevraždu se hlavou honí ve dne v noci a nejednou je šikanovaný promění ve skutečnost… Já teda nevím, vlastní zkušenost nemám, ale řekla bych, že pokud má člověk v sobě aspoň špetku svědomí, s nálepkou vraha se mu bude pěkně blbě usínat.

Já zkrátka jen nechápu, proč člověk člověka prostě nemůže ignorovat, když už se s ním teda nechce přímo kamarádit… Na kámošení ti nejsem dost dobrý, ale na pošklebování jo?! Jdi do háje! :DD To NE že TY nestojíš o MĚ, ale JÁ nestojím o TEBE!!! :DD

SINGO

V tomhle s tebou plně souhlasím sice vím že ten text směřuješ na mě, nevím jestli ti bude stačit už posté napsat že si z nikoho srandu nedělám (bavily jsme se o MK)…