lenkaacer

Jaký názor máte na „léčitele“ a už někdo z vás nějakého navštívil?

Nejlepší odpověď
annas

Já mám dobré zkušenosti. Jenže léčba je pomalejší. Bylinky tak rychle nezabírají.

Další odpovědi
ten který je

Existuje léčitel,který má svou kancelář a člověk který k němu vstoupí musí uvest jen datum narození.Léčitel si člověka pohledem změří a okamžitě vyjmenuje co dotyčného trápí za neduhy.Byla u něj má žena spolu s matkou ze zvědavosti a prý se ve všem trefil.Pak už záleží na dotyčném zda si koupí u něj speciální čaje a masti.Nevím co si mám o tom myslet.