Biskitka

Jaký názor máte na domácí učitelé a jaký na „normální“ školu?

Dobrý den,
jaký způsob výuky pro dítě je lepší? Docházení do školy a nebo domácí učitel? Každé má své pro a proti. Podle čeho tedy soudíte, že je lepší ten způsob výuky, který upřednostňujete?

Nejlepší odpověď
Drap

Je spousta důvodů pro i proti u obou způsobů. Osobně bych dal přednost škole. Možná jen z těch důvodů že jsem konzervativní.

Další odpovědi
gecco

Osobně jsem spíše pro školu – nejde jen o vzdělání vrámci osnov, ale i o socializaci dítěte, o jeho sžití s kolektivem podobně ´starých´ dětí…

anonym

Mojí tetky dcera bydlí s manželem v Kanadě na samotě daleko od lidí, mají tři děti, takže to bych pochopila, ale když je škola za rohem, nevidím důvod, proč nedat děti k ostatním dětem normálně do školy