paul1

Jaký názor máte na balanční židle?

Známému byla kvůli problémům se zády doporučena koupě balanční židle. Váhá, je to moc drahé. Má někdo s těmito židlemi
zkušenosti? Prý je doporučeno na ní sedět max. 1/2 hod. denně. Takže asi je to hloupost. Čím tuto židli nahradit?
Prý je dobré sedět na míči – to je ale dost krkolomné. Děkuji za odpovědi, Pavel

Nejlepší odpověď
gecco

Ať si známý koupi GymBall – funkčně je takřka totožný, cenové nesrovnatelně…
😉
A uvidí (ucítí), jestli se mu na tom sedí aspoň přijatelné…
😉

Další odpovědi
anonym

Na balanční míči to z počátku bývá krkolomné, ale zvykne si. Za bal. židli bych nedal více než stojí bal. míč!