Zplic

Jaký název pro e-shop?

budu zakládat nový e-shop s chovatelskými potřebami. Některé názvy mě napadly, ale nepřipadají mi příliš dobré. Dokázali byste poradit hezký název pro e-shop s chovatelskými potřebami (ze začátku jen pro psy, kočky a hlodavce – pelíšky, oblečky, tašky apod.)? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Měl jsi dát do placu ty tvoje nápady, abychom se měli na co chytit, abychom znali tvoji představu. Mě napadlo (nepochybně z toho bude něco již rezervováno či dokonce provozováno):

www.mazlici.cz
www.mazlicci.cz
www.shoppromaz­liky.cz
www.mazlikshop.cz
www.shoppromi­lacky.cz
www.pejsekako­cicka.cz
www.promehomi­lacka.cz
www.mazlikuvshop.cz
www.zviratka.cz
www.mojezviratko.cz
www.darlingshop.cz

… třeba chytneš inspiraci 😉

Další odpovědi
lexx

zooprodejna
animal shop

robosobo

zvířecí shop
obchůdek pro zvířata
zvířeshop

Jich by se ještě našlo!

anonym

winpetsupplies