wendylQa

Jaký návrhy na fotku mi poradíze ? Děkuju za odpovědi :)*

Budeme se fotit.. co na sebe jakej účes a tak..poraďte pls :*

Odpovědi
marijakes

Podle toho, jaké fotky to mají být. Já bych si vzala to, v čem si myslím já, že mi to nejvíc sluší a s účesem také tak. Přehnané vyfintění je pak třeba na společné fotce kolektivu spíš směšné.

Miky S

Přesně jak píše marijakes, když budeš na společné fotce hodně vynikat, nepůsobí to dobře. Dál bych si asi nebrala tričko s nějakými hodně výraznými nebo velkými nápisy, a hlavně ne tričko, jako si vzala minulý rok na focení spolužačka – bílé triko s nějakým černým obličejem, vypadala tam jak kus novin… Pak jestli se budeš fotit samostatně, tak bych si nebrala nic bílého a modrého – takový se dělá většinou pozadí a to oblečení tam není vidět. Účes nemohu posoudit, nevím, jak vypadáš, prostě ten co ti nejvíc sluší;)

krum

Když se budete fotit ve škole, doporučuji vypadat tak, jak vypadáš každý den. Kdyby ses fotila sama někde v profesionálním ateliéru, tak už je to něco jiného, protože máš vyniknout jen ty. Účes vol podle toho, co ti sluší, na tohle není žádná speciální rada, musíš hledat. A s oblečením je to samé, vezmi si něco čistého a ne moc velký výstřih. Tmavé barvy taky nedoporučuji, spíš něco barevnějšího.