člověk

Jaký na to máte názor?

Fakt si většina z vás myslí,že velkou firmu,která má velký počet zaměstnanců,může vést člověk,který tak tak udělal maturitu,nemá praxi v oboru a v životě nic takového nedělal???
Doplňuji:
Ano mám velký strach z nějakého Nečase,že dostane na starosti 10000000 lidí

Nejlepší odpověď
quentos

to si tedy nemyslím, ale že se to někde děje, mě zase až tak nepřekvapuje.

A může firmu vést člověk, který už v životě něco podobného POdělal?

Další odpovědi
martina1

Proč by nemohl.Pokud by měl kolem sebe nějaké poradce,kteří by mu radili jak na to,tak by to šlo.V politice to jde také,ne?Ale to je jen názor hloupé ženské:-)

anonym

Tady jde téměř vše.Podívej se na ministerstva.

anonym

To je ted trend -kdyz je kozel zahradnikem.

panenka

V žádném případě tomu tedy nevěřím.Bez praxe v tom oboru tomu nemůže přece rozumět.

led

Vlastniť firmu môže aj človek bez vzdelania, ak má peniaze a dobrých poradcov.
Viesť firmu – musí byť dobrý organizátor a na ostatné dobrý štáb riadiacich a odborných pracovníkov.
Prirodzene ale veľké firmy väčšinou vedú ľudia s kvallifikáciou a veľkou výdržou.

Spiritus

to má být narážka na student agency?