Larissa

Jaký MP3 přehrávač se dobrým FM přijímačem byste mi doporučili?

Jedná se mi o cesty autobusem, mám v mobilu FM přijímač, ale nijak zvláště dobrý. Nemusí mít nijak extra paměť, jde mi fakt jen o FM. Děkuji za tip. 🙂

Odpovědi
huxa

Nikdy nechytneš dobrý signál. Jednak potřebuješ mít ten kvalitní přijímač, který do zařízení o takových rozměrech nedostaneš a druhak vytváří auta nedokonalou Faradaiovu klec, tudíž je v nich daleko méně signálu, než třeba nad nimi.