Dados

Jaký mobilní telefon

Zdravím, jaký telefon byste doporučili a proč ? Předem díky za odpověď.

Odpovědi
Pyrotechnik

HTC Desire X

Doplňuji:
Má vyšší výkon ,je levnější a má lepší design.

Bedy

HTC Desire X

Oba jsou tak stejně dobří.
HTC Desire X nabídne lepší výdrž baterky a lepší kvalitu zvuku. Samsung Galaxy SIII Mini zas nabídne (logicky) lepší výkon (má o 256 MB RAM víc jak HTC).

Podle mého názoru a zkušeností vím, že obecně HTC používá lepší plasty, než Samsung – u Samsungu se snadno poškrábe (hlavně vzadu je to dost vidět).
Řekl bych, že i foťák u HTC je o něco lepší, když jsem koukal na snímky z těch mobilů.

No osobně si myslím, že za tyhle peníze se dá sehnat i lepší mobil, například Nokia Lumia 620 nebo HTC Windows Phone 8S anebo teřba Huawei Ascend W1. Všechny tři mobily nabízejí lepší a rychlejší operační systém Windows Phone 8, Nokia Lumia 620 nabízí pak v základu i víc aplikací (GPS navigace zdarma apod.).
Ale je to jen na Vás co si vyberete, kdyžtak mi můžete napsat vnitřní poštou a mohu Vám napsat víc… 🙂

Meri

HTC Desire X

Doplňuji:
Je levnější. :D

Konan-Pain

Samsung Galaxy S III Mini

Braník

HTC Desire X

Siemens A50
Doplňuji:
znáš jen dva druhy nebo jsi chtěl jeden z nich vybrat,který je nej?

anonym

Samsung Galaxy S III Mini

pl4toon

HTC Desire X

adik97

HTC Desire X