Posspi

Který mobil vybrat: Apple IPhone 7 plus, Samsung Galaxy S7, nebo Samsung Galaxy S7 Edge?

Zravím… jaký mobil vybrat…? Buď Apple IPhone 7 plus, nebo Samsung Galaxy s7, nebo Samsung Galaxy s 7 Edge. Výhody a nevýhody? Který mobil vyje nejlíp?

Nejlepší odpověď
jpau

Galaxy 7 Edge má můj kolega a docela si ho pochvaluje. Parametricky se bezpochyby jedná o lepší zařízení než jakýkoli iTelefon. Především bych vyzdvihl foťák a display.

Já už asi dva roky používám iTelefon 6 (předtím jsem měl starší iTelefon) a v zásadě jsem s ním spokojený, to že mám horší display neřeším (ten rozdíl nepoznám, i když to DPI je horší než u Galaxy 7 tak mi to přijde dokonale vyhlazené). Co mi vadí je o něco horší foťák (7 Plus bude asi o kus dál).

Výhody a nevýhody… To se těžko srovnává, je to dost o preferencích. Jestli nechceš nic řešit, chceš mít chytro-blbí telefon (což je třeba můj případ, u posledních asi třech telefonů jsem ani nevěděl, jaké mají zvonění – tzn. jsem ani nikdy neřešil jestli jde v iTelefonu nastavit apod.) tak je asi iTelefon jasná volba. Mezi jeho největší nevýhody asi většina lidí považuje to, že většinu věcí si musíš dokoupit ale jsou to desetikorunové položky, jestli jsem za aplikace co používám utratil 300,–? No a pak samozřejmě problém si do telefonu nahrát nějaké vlastní písničky a tak (třeba to nějak jde, nikdy mě to nezajímalo). Co mě na iTelefonu vyloženě nejvíc vadí je způsob, jakým v něm funguje připojení do VPN (což většina lidí asi nepotřebuje), na druhou stranu v něm super funguje třeba synchronizace s MS Exchange (což většina lidí asi taky nepotřebuje ale já jsem bez toho jak bez ruky 🙂.

Výhody x Nevýhody Galaxy 7 si netroufám odhadovat, každopádně je to super telefon a určitě s ním neuděláš chybu i když zrovna já bych si ho nekoupil – čistě jen proto že mám jiné preference – to už je na každém.