1jirka22

Jaký mobil do 4 tisíc korun? S dobrým fotoaparátem?

Odpovědi
bulík

Za 1000 kup mobil a za 3000 foťák. Sloučení více technologii nenese kvalitu.

Bedy

Do 4 tisíc korun seženete celkem solidní mobil, ovšem pokud chcete dobrý foťák v mobilu, bude to chtít si připlatit. Ale zpět k věci.

V této cenové relaci bych asi jako nejlepší volbu viděl Microsoft Lumia 535 za cca 3000 Kč se dvěma 5 MP fotoaparáty – ideální pro Skype hovory nebo focení selfie, s automatickým ostřením, clonou 2,4 a LED bleskem. Za tu cenu nadprůměr.

Čím by Vás mohl dost zaujmout, tak jsou speciální aplikace pro zpracování obrázků – s nimi lze fotky celkem pěkně a jednoduše doladit. V tomhle mají Nokia/Microsoft skvělou výhodu – jsou tam zdarma předinstalované.

Pokud by Vám nevadil repas nebo bazarovka, lze uvažovat o starších modelech Lumia z nejvyšších tříd, jako například modely Lumia 925, 920 nebo 820. To byste se měl do 4000 Kč vejít. Vlajkové lodi Lumia mají jedny z nejlepších fotoaparátů na trhu s kvalitními čočkami Carl Zeiss, v některých případech mají i optickou stabilizaci, takže fotky srovnatelné s kompaktem, v některých případech (Lumia 1020, PureView 808) dokonce kompakt předčí. Zkuste například https://www.al­za.cz/nokia-lumia-820-white-d482861.htm

Jamajka

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/huawei-honor-3c/specifikace/#sec­tion
Když stačí 8mpix :)