cool

Jaký mobil ??

Prosím chtěl bych se zeptat jaký bych si mněl pořídít mobil tak do těch 5000 kč ??

Nejlepší odpověď
www

Stačí dodržovat pravidla, zkontrolovat podobné starší otázky a víš už tolik věcí, že se nemusíš ani ptát:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%C3%­BD%20mobil

Další odpovědi
Bedy

Záleží na co budete mobil využívat, zkuste se prosím trochu rozepsat.

Obecně výborný poměr cena/výkon nabízí mobily s operačním systémem Windows Phone, mohu doporučit například Nokia Lumia 520.

anonym

Řekni si co od mobilu očekáváš. já vybírám podle tech. dat.
. Chci synchron pošty, kalendáře, úkolů i poznámek, taky třeba i vytvořených souborů v tab. programu nebo nějakém text. editoru s PC, případně tabletem.
. Pro cesty GPS a od TT3 (Palm OS) jsem zvyklý na dotykáč. Aby uměl číst formáty doc(x), xls(x), pdf, pdb.
. Něco na editaci obr a zvuku včetně sejmutí dispeje.
. Vůči firmám nahrávání hovorů, ale i blokaci telefonů otravných prodejců.
. Zálohu SMS.
-
To tak na ukázku a pak si najdeš ten správný MT, který ti bude vyhovovat.

zjentek

Podle toho, jaké funkce preferuješ, si to najdi na netu někde v recenzích. Rozhodně nic nedej na radu neradu nicku www, je to jen jeho univerzální odpověď pro všechny tázající. Když dodržíš jeho pravidla a budeš se nimrat v těch až 3roky starých modelech, žádnou štiku regálů si asi nekoupíš

Majkl95

Nokia lumia 520 :)

CherryR

mám mobil Sony Xperia L, právě teď stojí kolem 5000kč … je výborný na hry i na prohlížení na internetu