M-Rock

Jaký mikrofon zvolit pro nahrávání?

Jaký mikrofon mám zvolit pro nahrávání zpěvu k nahrané písničce? Rozhoduji se mezi dynamickým a kondenzátorovým, který je ovšem celkem drahý nýbrž velice kvalitní. A v jaké cenové kategorii, pro mé domácí nahrávky( rock, metal ).

Odpovědi
led

pre spev blízko mikrofónu doporučujem dynamický, charakter ľadvinka alebo kardio.
Na kondenzátorový potrebujete napájač a je veľmi háklivý na pukance.(hlás­ka p,…)