knedlik123

Jaky mesicni prijem(netto) potrebuje mlada rodina na normalni zivobyti ?

Napr. s jednim ditetem, 3 -pokojovy byt v najmu
Doplňuji:
Drap, Hamon a Kelt ! To jsem se toho od vas ale dozvedel ! To je uroven profesoru, zijicich na mesici.Snad se najde jeste nekdo normalni.

Nejlepší odpověď
Hamon

Je rozdíl mimono, předškolá, prvňák, další třídy, středoškolák – to všechno jsou děti a každé má úplně jiné finanční nároky.
Dál – nájemné je odvislé od města a lokality.
S přítelkyní jsme na jídlo dávali šest tisíc (kdyby to bylo potřeba, šlo by daleko míň), ale jestli to bylo ve finále víc nebo míň, to jsme nikdy nepočítali.
Doplňuji:
A co jsi čekal, na tak formulovaný dotaz? V Praze dáš za dvoupokojový byt nájemné cca dvanáct tisíc, v Milovicích jen dva tisíce. Mimino stojí rodinu měsíčně (plácnu) pět tisíc, sedmnáctiletý student, který chodí na brigády a všechno si platí sám, stojí jen tisícovku.
Takže řekněme 9 000 – 23 000. Jsi spokojenější?

Další odpovědi
iceT

Nerozumím tomu,že nerozumíš odpovědím nade mnou.
Nájem bytu např.v OL 8000–1000 podle lokality+služ­by,cesta do práce mhd nebo autem taky něco stojí,auto totiž nejezdí zadarmo,nevím kolik dáváte měsíčně za jídlo nebo jak se vlastně stravujete a ohledně výdajů za děti nevím nic,protože nemám představu kolik tak dneska výdaje na dítě jsou,děti nemám.

Drap

Nejdříve musíš definovat normální rodinu a její nároky. Jsou rodiny které to musí zvládnout s 10000 a také jsou rodiny, které nemohou s 35000 vyjít.

Kelt

Záleží na ceně bytů v dané lokalitě, věk dítěte, a pod. Rozdíl mezi rodinou v Praze a v nějakém vesnici. Závisí to tedy na výdajích, příjmech a cenách v konkrétních městech.
Doplňuji:
Nemusíte se vztekat, správně vám na Vaši otázku odpoví pracovníci sociálního úřadu ve vašem bydlišti, závisí to na ceně za byt, vašich příjmech a výdajích, typu bytu, věku dítěte a pod. A je také možné, že příslušník jiné národnosti může být další výhody.