Frogman

Jaký měsíc v roce máte nejraději?

U mě je to bezesporu červenec, jsou prázdniny a vím, že mě čeká ještě jeden takový měsíc, srpen už ale není ono, když mám myslet na to, že je zase za chvíli škola… :DD
Taky je to kvůli tomu, že je léto! :DD Zima mi sice nevadí, jsem dost otužilý, ale fakt ji moc nemusím. :DD
A vůbec, úplně nejlepší je, když je tak akorát – oblačno s velmi jemným vánkem, teplota kolem 15 °C. :DD

Nejlepší odpověď
anonym

Každý výplatní, jinak teplé měsíce a když tak pozoruji, i listopad. 🙂

Další odpovědi
da ny

Pro mne je tak akorát v září a v květnu ;)

Mc Merkurion

…úplněk,je v noci pěkně vidět (teda většinou…)

anonym

Srpen

JájsemRaibek

Jelikož se ptáš zájmenem jaký, odpověď musí být zákonitě teplý, ano teplý měsíc mám nejraději a je mi jedno zda je únor nebo červenec, hlavně že je kolem třicítky :)

gecco

Některý z podzimních – sychravo, pošmourno…
Zima taky není špatná…
😉

anonym

Nejraději mám květen.
Vše se probouzí,kvete a je prostě krásně.

arachis

Červen,to už je teploučko,ale mouchy a já ještě nepadame z horka.