Jaký materiál použít pod stavbu dřevěné chatky? (dlažbu nebo zatravňovací čtverce)

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych pro stavbu dřevěné chatky použila betonové panely,to bude nejlepší řešení.

Další odpovědi
Miroslavst

Já to řešil tak, že jsem nejprve položil lepenku a na tu dal palety. To byl základ pro stavbu. Tam, kde byly mezery větší jsem přibil navíc prkýnka. Na palety jsem dal lino a pak koberec.
Hlavně to chce trochu zvednout kvůli vlhkosti a odizolovat.

Bumbes

Já bych DŘEVĚNOU chatku stavěl ze DŘEVA!

elektrikář

I pod dřevěnou chatku jsou potřeba základy, do nezámrzné hloubky a vyzdvihnout je nad terén. Aby se stavba časem nepropadala.O­dizolovat, aby dřevo nevlhlo a nehnilo.Pokud bude pod podlahou
prostor aby to mohlo odvětrávat není na škodu.Pokud máte dost těch zatrávňovacích tvárnic víc jdou z nich na zabetonované díře postavit sloupky. Mezery zalít betonem. Dal bych do děr i kus železa pro zpevnění. Sloupek bude lépe držet.Vrstvu lepenky a první trámek.

chose

Já mám specielní zámkovou tzv.uly se vzorem položené do makadamu.10 let a je stále perfektní.