Lucimia

Jaký materiál na dvířka kuchyňské linky?

Jaký máte nebo chcete materiál na svou kuchyň? Dřevo na lamino? Co je lepší? V okolí přátelé preferují každý něco jiného.. někdo nedá dopustit na dřevo, druhý by dřevo nedoporučoval, kvůli párám a celkovým vlastnostem dřeva… A jaký je váš názor?

Odpovědi
anetadela1

My máme stěny z lamina a dvířka z masivu. Jsem s tím spokojená.

oskar

Masivni dřevo natahuje okolni vlhkost,stale pracuje,krouti se.Lamino je praktičtejši,ale je to imitace.ja osobne mam lamino.