Drap

Jaký máte zrak ? Kam se vám točí ?

http://letecka­posta.cz/626999607

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zpočátku jsem měla pocit, že se točí vpravo, ale za chvíli jsem si směr otáčení měnila dle libosti. Tohle jsem už kdysi zkoušela na otáčející se labuti na stejnojmenném OD v Praze, zdálky se směr může zdát tak i tak. Jen jsem netušila, že by to mělo nějakou souvislost s mozkovými hemisférami. Včera tu byl dotaz na stereometrii a mimo mne nikdo nereagoval. Škoda.

Další odpovědi
fablen

točí se mi jednoznačně doleva, vždy se nohou odrazí od podlahy a dál točí vlevo. Nepochopím, pokud někdo napíše, že se mu otáčí na druhou stranu 🙂.

Na tu stereometrii už jdu kouknout…
Doplňuji:
…v uvedených stereogramech se mi bohužel obrazce nezobrazují (ne v těch, na které byl odkaz), jinak občas v nich i něco vidím.

dudu

Moja děvčica se zpočátku točí doleva a pak začne v půlobratech tancovat doprava i doleva až se mně točí hlava a musím se odvrátit.

briketka10

mě se tedy otáčí jen napravo, nedokážu to co suwa, že si je otáčí podle libosti, ty obrázky od IK jsem zkoukla, ale jsem asi slepá moc mi to nešlo jen ty oblázky jsem trošku vnímala jako 3D..

johana 56

Začátek doleva,potom více otočení doprava.Zajímavé.

iceT

Mě se tedy točí doleva,tzn.že když je zády ke mě,tak její vytrčená ruka a noha směřují vlevo a při otočce se točí dozadu,tedy ke mě.
Na sterogramech vidím vždy prdlajs.Asi se neumím dívat.