Avatar uživatele
vlastina

Jaký máte zkušenosti s nakupováním přes internet,a na co si dávat pozor?

Doplňuji:
Tím myslím zádáním čísla účtu při nakupováním -objedn.přes internet

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Moje zkušenosti jsou dobré, vybírám si zavedené e-shopy (s knihami a oblečením), které už mají delší tradici. Dám taky na zkušenosti známých. Pročítám si obchodní podmínky, abych náhodou nebyla překvapena a zboží nešlo vrátit, když by se mi nelíbilo nebo bylo poškozené.
Taky hodně dám na vzhled a přehled stránek. A nakupuji ve větším, aby se mi to vyplatilo.

Zatím nemám žádnou negativní zkušenost.

Číslo účtu na internetu nepoužívám, v to nemám důvěru. Nechávám si vše posílat klasicky poštou a zaplatím při převzetí. Případné vrácení peněz si nechám poslat na složenku. Poštu nemám daleko, takže mi tohle problém nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Co je to přes internet?
Jako e-schop nebo třeba aukro?
Já hodně na aukru a tam si dávám pozor na popis předmětu, cenu atd.

A jinak e-schopy nepoužívám až tak moc. spíš vůbec. Důvod? Za odeslání i malé obálky s něčím poštovné od 120Kč-tak na to se jim můžu.

Jaké zadávání čísla účtu? Budeš platit ty jim nebo oni tobě?
Ale to je jedno. co je tak tajného na tom, když řekneš číslo svého účtu? Jedině, že ti někdo pošle peníze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fira

Zkušenosti mám velmi dobré.Kupuji u zavedených prodejců a i přes to čtu o nich recenze.Kupuji na dobírku a čísla mích účtů jsou v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Nakupujeme dost přes Aukro.Nejprve si zjistíme jaké má prodávající hodnocení od jiných svých zákazníků a jaká je cena v běžném obchodě.Dá se hodně ušetřit a koupit úplně nové věci.

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Někdy se vyplatí koupit si něco přes internet od firmy, která má i kamenný obchod, kam si můžete pak pro zboží dojít. Vyjde to levněji, než když přijdu do toho obchodu rovnou. Prostě si to u nich objednáte na netu a buď zaplatíte převodem z účtu nebo hotově na prodejně. Zboží je levnější a neplatí se ani poštovné samozřejmě. Já to tak někdy dělám.
Háček je snad jen v tom, že té firmě musíte dát svůj mail a oni Vám pak posílají reklamní maily na své zboží. Ale to mi nevadí.

před 5002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
morče

Moje zkušenosti jsou zatím dobré(šperky,dětské oblečení,dvd,pros­těradla,povle­čení,vonavky,pán­ské spreje a manžel také věci na auto)Spokojenos­t,věci mě přišli vždy v pořádku a žádné problémi a hlavně abi zboží šlo vrátit.A také jsem si kupovala přes aukro a spokojenost

před 5002 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek