lenkaacer

Jaký máte vztah se svými rodiči?

Nejlepší odpověď
quentos

výbornej, nemůžu si stěžovat. Jen by si maminka nemusela myslet, že si ve svých sedmadvaceti bez ní neuprdnu a nemusela by mi do všeho kecat.

Další odpovědi
rybíz

Svělý a s tchýní si rozumím nejvíce.

dudu

Moji rodiče již dlouho nežijí. Asi budu většinou účastníků těchto stránek odsouzen, ale věřte, že na svoje dětství i rodiče nechovám žádné vřelé vzpomínky.
Nikdy jsem nestrádal po stránce materiální, ale trpěl jsem pocitem, že mně chybí láska a porozumění. Rád konstatuji, že tyto hodnoty jsem poznal v průběhu téměř čtyřiceti let až ve vlastní rodině díky manželce, dcerám a vnoučatům.