Avatar uživatele
fg

Jaký máte vztah ke starší elektronice.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vozim do sberneho dvora.
Stare televize , videa … co meli synove v pokojich jsem tam odvezla. Pani hlasem asi po 40 dennich cigaretach se jen zeptala : Funkcni ? A ja : Funkcni… a ona : A ovladani jste k tomu nemela ?? A ja : Mam .. jeste asi nekde na pude. A ona : ( zacla tykat ) .. tak mi je sem privez , az pojedes kolem …
A vite co ? Ja ji je tam opravdu odvezla. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já žádný,manžel velice kladný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nostalgický.
hromadí se ve sklepě.

minule jsem potřebovat naprogramovat eprom – použil jsem stařičké PMD (kupodivu stále funkční).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Taky žádný, až na svůj první mobilní telefon. Ten jsem si schovala a ani nevím proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Mám mobil z roku 96 a stále jsme kamarádi. Jednou jsem ho upustil z balkónu, dvakrát mi vypadl při jízdě auta, jednou se topil v rybníku a jednou jsem ho dokonce lovil ze záchoda. Kolikrát mi vypadl z ruky rovnou na chodník, to už ani nepočítám. Anténu už prakticky nemá, ale ty novější modely ji prý také nemají, takže patrně zapracovala evoluce. Všechny ty pády mi zatím odpustil a stále funguje tak jak má. Zřejmě je pravda to co se říká, co ho nezabilo, ho nejspíš opravdu posílilo. Doufám že ještě jednou tolik let vydrží, příští léto spolu jedeme na kanáry a už jsem mu koupil novej futrál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Sběrný dvůr – to je zlatý důl…Tesla Sonet, Uran, Pluto, A3, B3, B4, B5, B70, B90, TV Tesla Orava a gramofony Litovel…to jsou mašiny mého mládí. Až umřu, dejte mi jeden do rakve. Dík. Sběratel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Velice zodpovědný a s láskou a poděkováním za její služby ji vozím do sběrného dvora

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek