fg

Jaký máte vztah ke starší elektronice.

Nejlepší odpověď
anonym

Vozim do sberneho dvora.
Stare televize , videa … co meli synove v pokojich jsem tam odvezla. Pani hlasem asi po 40 dennich cigaretach se jen zeptala : Funkcni ? A ja : Funkcni… a ona : A ovladani jste k tomu nemela ?? A ja : Mam .. jeste asi nekde na pude. A ona : ( zacla tykat ) .. tak mi je sem privez , az pojedes kolem …
A vite co ? Ja ji je tam opravdu odvezla. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
anonym

Já žádný,manžel velice kladný.

arygnoc

nostalgický.
hromadí se ve sklepě.

minule jsem potřebovat naprogramovat eprom – použil jsem stařičké PMD (kupodivu stále funkční).

Bublinnka

Taky žádný, až na svůj první mobilní telefon. Ten jsem si schovala a ani nevím proč.

kosaaaak

Mám mobil z roku 96 a stále jsme kamarádi. Jednou jsem ho upustil z balkónu, dvakrát mi vypadl při jízdě auta, jednou se topil v rybníku a jednou jsem ho dokonce lovil ze záchoda. Kolikrát mi vypadl z ruky rovnou na chodník, to už ani nepočítám. Anténu už prakticky nemá, ale ty novější modely ji prý také nemají, takže patrně zapracovala evoluce. Všechny ty pády mi zatím odpustil a stále funguje tak jak má. Zřejmě je pravda to co se říká, co ho nezabilo, ho nejspíš opravdu posílilo. Doufám že ještě jednou tolik let vydrží, příští léto spolu jedeme na kanáry a už jsem mu koupil novej futrál.

lexx

Sběrný dvůr – to je zlatý důl…Tesla Sonet, Uran, Pluto, A3, B3, B4, B5, B70, B90, TV Tesla Orava a gramofony Litovel…to jsou mašiny mého mládí. Až umřu, dejte mi jeden do rakve. Dík. Sběratel.

Jikra

Velice zodpovědný a s láskou a poděkováním za její služby ji vozím do sběrného dvora