Pokročilý

Jaký máte vztah ke starší elektronice.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vozim do sberneho dvora.
Stare televize , videa ... co meli synove v pokojich jsem tam odvezla. Pani hlasem asi po 40 dennich cigaretach se jen zeptala : Funkcni ? A ja : Funkcni... a ona : A ovladani jste k tomu nemela ?? A ja : Mam .. jeste asi nekde na pude. A ona : ( zacla tykat ) .. tak mi je sem privez , az pojedes kolem ...
A vite co ? Ja ji je tam opravdu odvezla. :-)
-iv-

Další odpovědi:

Já žádný,manžel velice kladný.

Zlatý

nostalgický.
hromadí se ve sklepě.

minule jsem potřebovat naprogramovat eprom - použil jsem stařičké PMD (kupodivu stále funkční).

Bronzový

Taky žádný, až na svůj první mobilní telefon. Ten jsem si schovala a ani nevím proč.

Bronzový

Mám mobil z roku 96 a stále jsme kamarádi. Jednou jsem ho upustil z balkónu, dvakrát mi vypadl při jízdě auta, jednou se topil v rybníku a jednou jsem ho dokonce lovil ze záchoda. Kolikrát mi vypadl z ruky rovnou na chodník, to už ani nepočítám. Anténu už prakticky nemá, ale ty novější modely ji prý také nemají, takže patrně zapracovala evoluce. Všechny ty pády mi zatím odpustil a stále funguje tak jak má. Zřejmě je pravda to co se říká, co ho nezabilo, ho nejspíš opravdu posílilo. Doufám že ještě jednou tolik let vydrží, příští léto spolu jedeme na kanáry a už jsem mu koupil novej futrál.

Stříbrný

Sběrný dvůr - to je zlatý důl...Tesla Sonet, Uran, Pluto, A3, B3, B4, B5, B70, B90, TV Tesla Orava a gramofony Litovel...to jsou mašiny mého mládí. Až umřu, dejte mi jeden do rakve. Dík. Sběratel.

Stříbrný

Velice zodpovědný a s láskou a poděkováním za její služby ji vozím do sběrného dvora

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.