Kelt

Jaký máte vztah ke skupině Kryštof?

Dobrý večer? Jaký je Váš názor na skupinu Kryštof, jejich písně a pod.
Je to skvělá skupina, perfektní písně, texty, sympaťáci, kdyby přijeli, tak snad půjdu na koncert. Varianta A
Poznám, ale nemusím je slyšet. Kdyby je měsíc nehráli v rádiu, nic se nestane. Varianta B
O něčem takovém jsem nikdy neslyšel – Varianta C
Varianta D -jiná, než je uvedena, konkrétně co?

Odpovědi
huxa

Varianta B

quentos

Varianta B

.

NikkiHeat

Varianta B

Nemusím.

Lamalam

Varianta B

AlexaMasova

Varianta A

mojitek

Varianta D

když je začnou hrát v radiu,tak okamžitě přepínám na jinou stanici.Jsou mi dost protivní

lota

Varianta A

Mám ráda jejich muziku, líbí se mi i Krajčo jako herec. Jen ještě nevím, co si myslet o Křídlech Vánoc, Babinské a tak…http://ma­gazin.aktualne­.cz/kultura/fil­m/recenze-kridla-vanoc-nakupi-deset-zazraku-za-minutu/r~i:ar­ticle:795181/

Bukvice

Varianta A