zzzzz

Jaký máte vztah k Ukrajincům?

Jaké jsou vaše zkušenosti s nimi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Irisa

jiná možnost

Doplňuji:
Já sama ukrajinka jsem, takže se zdržuju možnosti pozitivum negativum :)
Myslím, že těch, co působí negativně, je víc a lidé mají potom předsudky, když třeba o mě v první řadě zjistí, že jsem ukrajinka.
Ale jsme tady především kvůli situaci ve své vlasti… prostě prcháme, protože chceme žít, a ne živořit. I když někteří na to jdou tou horší cestou :(. Někdy se za ty špatné opravdu stydím…

Další odpovědi
klob1

jiná možnost

Takový, jako ke každému jinému člověku. Takže každému člověku, jak si zaslouží, podle toho jaký ten člověk je? pár jich znám a nemám problém s pár už se i pracovalo není problém.
V každé národnosti se najde zloděj, vrah… Ale také se najde velice poctivý a slušný člověk…

Drap

jiná možnost

K těm dobrým pozitivní a k těm špatným negativní

petra15

negativní

Silne negativni.....

dudu

pozitivní

Hamon

pozitivní

Všude jsou lidé dobří i zlí, ale jako celek je mám raději než třeba Rusáky nebo Slováky. Na svém žebříčku (což ti asi moc neřekne) oblíbenosti v rámci Evropy je řadím někam ke Španělům nebo Rakušákům.

zjentek

jiná možnost

žádný :o

Mapel

jiná možnost

Doplňuji:
K dobrým lidem dorrý a špatným se vyhýbám a národnost to nijak neovlivňuje.

Poklička

pozitivní

lukas.zmizik

pozitivní

vřelý…vždy sem tam rád jezdil a pojedu zas, lidé jsou sice chudší ale hodní a v poho… můžu říct, že už nás okradli ve francii, v itálii, ale na ukraině se mě nikdy nic nestalo… ovšem netvrdím, že tam sem jako doma

marci1

jiná možnost

Jsou jedním z národů. Pro mě si jsou všechny národy rovny. 🙂

ptáč

negativní

Do Evropské Unie nepatří. Většinu co jsem jich poznal jsou magoři. Jinak to nejde nazvat.
Doplňuji:
http://www.li­veleak.com/vi­ew?i=6f1_1331036091

kavac

jiná možnost

Doplňuji:
Pokud je to slušný člověk tak beru jakoukoliv národnost. Pokud je to nemakačenko, šmelinář, zloděj či dokonce mafián tak jsem pro okamžité vystěhování zpět.

pizlicka

jiná možnost

nic mi neudělali,muzi jsou supr kamarádi,ale ty ženské nemusim.přijdou mi namistrované.

blabadop

jiná možnost

Doplňuji:
Mám k nim neutrální vztah. Někteří jsou v pohodě, jiní dělají potíže (porušují zákony). Tak jako všichni lidi.

petra15

mila Iriso
tvoje odpoved mne zaujala a dojala.....je hezka a uprimna …a mas moje sympatie…(a umis opravdu hezky cesky!--a to je vykon…)---jsi ta svetla vyjimka…

iceT

ZZZZZ,potvrd mi prosím kontaktování,jinak ti nemůžu napsat do interní pošty.

zzzzz

zjentku já vím, ty máš vztah z B4R. 😁

zjentek

nó ..i kdybych mu udělal bebi, musel by konstatovat, že v tom nebyl žádnej vztah ..a to si kuř že jo :o