luci5

Jaký máte Vánoční stromeček?

Čím zdobíte stromeček? (já dávám přednost těm slaměným přírodním ozdobám)
Jaký druh stromku míváte? Jak udělat aby vydržel co nejdéle? Dáváte na stromek třeba svíčky, nebo prskavky? (protože já se bojím aby mi neblafl)Dáváte přednost spíš menšímu, nebo většímu stromku?

Odpovědi
Drap

Stromeček mám nevelký již několik let. Používám stále jeden a ten samý. Jedličku.Zdobím celou řadou ozdůbek z dřívějška. Klasické svíčky nepoužívám ,prskavky ano.

WeeBear

Máme větší (150cm) stromeček, každoročně ten stejný, umělý. Díky dvěma kočkám v bytě si nedokážu představit, jak by dopadl živý. Jehličí ze spodních větví by ani nestihlo opadat a už by tam nebylo. 😁 Jelikož jsem praktická (avšak je faktem, že nešetrná k životnímu prostředí), dávám přednost plastovým baňkám imitující tradiční. Mám velmi nešikovné ruce a nemohla bych zdobit stromeček křehkými baňkami. Akorát na spodní větve máme osm hodně velkých křehkých baněk, ale ty beru opatrně. 🙂 Kočky se v nich rády pozorují, tak jim přece nebudu rozbíjet zrcadélko. 😁

Jádrohlod

Borovičku , vyjímečně smrček.Pochopitelně přírodní.Prskavky ne, svíčky ano.Myslím obyčejné , parafinové. Pochopitelně i cukroví resp. figurky z kolekce. Mám-li dobrou náladu tak přidám různou drobnou výzdobu. Přeji všem pěkné Vánoce.ť je stromek jakýkoliv , výzdoba též.Každému dle gusta , aby se cítil dobře.

cool

Smrček živej moc hezkej přijel k nám až z Číny :D

ondraVer

My měli vždy živý strom, ale letos bude asi změna. Láká nás vyzkoušel umělý, přečetla jsem si jaké má výhody, tak uvidím, zda se odhodlám nebo zůstanu u klasiky.

Zdroj: http://www.vanocni-osvetleni.net/