aramah

Jaký máte pocit z poslední doby zde na odpovědích.cz?

Odpovědi
kropitko

je to rozhodně lepší

Můžu si bodovat co chci, vy ne??

ReHu

není to, co to bejvalo

anonym

není to, co to bejvalo

annas

je to rozhodně lepší

anonym

není to, co to bejvalo

Mili @

není to, co to bejvalo

Já jsem tu asi měsíc a půl a zpočátku mi to přišlo veselejší, nikdo nic nebral tak SMRTELNĚ VÁŽNĚ…
:-/

Miroslavst

není to, co to bejvalo

Souhlasím s mili@

Mousinek

není to, co to bejvalo

flodur

není to, co to bejvalo

BEAES

neřeším to

anonym

není to, co to bejvalo

dagry

vadí že nemůžu obodovat koho chci!

GM

není to, co to bejvalo

Nejsem tu dlouho, ale vadí mi hádky a bitvy o body, to, že nemůžu obodovat koho chci, vadí mi některé stupidní otázky, které jsou vyloženě účelové. Na odpovědi.cz jsem začala chodit pro zábavu a poučení, ale už mě to tu nebaví.

BENYTA

není to, co to bejvalo

lucille

neřeším to

kropitko

Aramah, to bude nějaká chyba na vaší straně, teď mi dala bod Ilines a ta je jen bronzová a vy jste už stříbrná,,,to se mi nezdá. Asi jste si vyčerpala svůj limit. Tím si projde každý. Ale když jsem byla stříbrná, tak mi to stačilo, musíte s bodíky šetřit.

aramah

OK jdu to zkoušet.

aramah

Já ne! prostě zlatý podovat nemůžu.

kropitko

Jak to??? Tak to už nemůžete asi bodovat nikoho, to jste si vyčerpala svůj limit na den?

aramah

Asi jo já tomu nerozumím, mám tam napsáno něco jako že uživatel už vyčerpal nebo tak něco.Vás nemůžu bodovat annas Miroslava burak a další.

kropitko

Tak to nevím,,vyčerpaná být nemůžu, před chvílí jsme přišla. 😁
A Annas určitě vyčerpaná také není, před chvílí jsem jí bod dala,,,

aramah

Já dala také annas bod ale jen za otázku,odpověď bodovat nemůžu.

aramah

Popřípadě kolik těch bodů můžu rozdat,za den.Jedná se mi o bodování odpovědí uživatelů.

kropitko

Celkově všem uživatelům můžete dát 200 bodů za den, jelikož jste stříbrná.

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

kropitko

Jednomu uživateli pak 25 palců za odpověď a 25 za otázku. Ale já jsem od vás určitě dnes 25 palců nedostala. Ani jsem 25× neodpověděla a hlavně bych si všimla bodového nárustu, to by mi přibylo 50 bodů a to mi vážně nepřibylo. Leda, že by jste mi obodovala jen anketní otázky. To by pak vysvětlilo, že mi body nepřibily a že vy mě už nemůžete bodovat.

aramah

Tolik jsem fakt nedala a jsem z toho jelen,jdu si pročíst znovu a to už po desáte email od adminu.

kropitko

Tady jsem Vám dala odkaz ohledně bodování,,nebo je to dole na každé stránce,,,bodování uživatelů.

Tak napište na info@odpovedi.cz,,zeptejte se proč nemůžete bodovat.

Možná že jste bodovala a ani si to neuvědomila. I když 200 palců je vážně hodně. To by jste musela palcovat jak vzteklá, to si nedovedu ani představit.

kropitko

Tak asi nějaká nová pravidla,,,:-(