Jaký máte orientační smysl?

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/1992­77-zeny-maji-lepsi-orientacni-smysl-nez-muzi.html

Nejlepší odpověď
quentos

u mě je to spíš orientační nesmysl :{(>

Další odpovědi
BEAES

Já nic moc, ztratím se také kdekoli.

Miroslavst

No pokud mohu soudit nás, tak já mám dobrý.
Manželka by se dokázala ztratit ve vedlejší ulici.

led

súhlasím s článkom. Vo vlastnom byte som ešte nezablúdila (dokonca aj pri svetle)
Doplňuji:
ináč, pri číslovaní domov na uliciach – chrbtom do centra: vľavo nepár (liché), vpravo pár (sudé)
malé obce – centrum pri kostole a krčme (hospodě)
podľa slnka – na poludnie tvárou k slnku- juh, vľavo- východ, vpravo- západ, za chrbtom- sever

aramah

Ale jde to i když …

hanulka11

Já mám dobrou orientaci.Zatím jsem se neztratila.

bobánek

Jelikoš bydlím v malém městě,tak se nestratím.A ve velkém městě už vůbec ne.Tím pádem mám orientační smysl dobrý.

vecernice

U mě je krátkodobá orientace velice špatná.Dokážu se stratit třeba v obchodě,v lese i na místech kde jsem byla i několikrát.Ale pokud mě někdo řekne -zavez mě např.do Itálie,tak s tím problém nemám.Vezmu mapu a jedem.

verka

Dokážu se orientovat v neznámém prostředí, v lese, autem nebo na kole jezdím bez mapy, ale v metru nevím na kterou stranu se dát, tam musím číst názvy.

GM

Zatím jsem se odevšad, kam jsem vyrazila, vrátila. Dokonce i podle mapy.(Je pravda, že někdy oklikou!)