LuK4S3k CZ

Jaký máte operační systém.

Pokud máte jiný tam dejte nějaký jiný a napište k tomu jaký.

Nejlepší odpověď
beer

Windows XP

XP Profesional a nechce se mně od něj ani trochu ))

Další odpovědi
bolak

Windows XP

windows xantipa – a zůstaneme spolu až dosmrti, do té modré

Ar

Windows Vista

Doplňuji:
na „hlavním“ PC W7

fablen

Windows 7

Doplňuji:
na dalším PC Windows 2000, na notebooku Windows Vista a v práci Windows XP.

WeeBear

Windows 7

Upřímně bych se nejradši ale vrátila k Win xp.
Doplňuji:
Na notebooku mám nainstalovaný linux ubuntu, který je naprosto bezproblémový, sice jiný než Windows, ale mohu jen doporučit. 🙂

quentos

Windows XP

v tomhle nějak necítím potřebu jít s dobou, k potřebám běžného uživatele to stačí

RyuzakiKate

Nějaký jiný

Doplňuji:
Linux, konkrétně Ubuntu, na rozdíl od Windows se u něj nevztekám. Jen jedna věc je mi líto – některé hry na něm nerozjedu…

anonym

Windows 7

Doplňuji:
Je to nejlepsi system od Microsoftu, mel jsem postupne vsechny verze – 95, 98, 2000, XP, Vista… Windows 8 ale urcite preskocim.

fukinaj

Windows XP

honza19hk

Windows Vista

Doplňuji:
základní je Vista,jako druhý mám XP profi.stačí to přepnout než komp naběhne.