Bunnik

Jaký máte oblíbený pudink?

Mám takovou pudinkovou úchylku. Ráda ochutnávám nové pudinky, sanžím se najít lepší než vanilkový :) Měla jsem vanilkový, čokoládový, madlový, jahodový, malinový, kokosový, citronový, banánový… našla jsem doma ve spíži i oříškový, ale datum expirace bylo do roku 2004, což jsem nechtěla riskovat a nikde jsem takový od té doby neviděla :) Jaký je váš oblíbený? Znáte ještě nějaké příchutě, které se dají sehnat? Podle mě chutná nejlépe stejně vanilkový. Nicméně teď se chystám na novinku. Objevila jsem ananasový :)
Doplňuji:
pro jami155: Podle Pravidel českého pravopisu může být pudink i puding :)

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já měla tyto druhy: Čokoláda, vanilka, karamel, smetana, jahoda, malina, lesní ovoce, citrón, banán a ananas, kokos. Možná by se ještě něco našlo 🙂

Mezi moje oblíbené patří: Jahoda, malina, karamel, banán, smetana 😛
Doplňuji:

Tak teď jsem se kukala na stránky Dr. Oetkra a je tam napsán i puding kakaový. Takže zkusím pohledat a koupím 🙂 Proto přikládám seznam od Dr. Oetkra, kde jsou vypsané příchutě pudingů, které vyrábí. Avšak mi tam schází ten ananasový… ☹ Jinak kupuji pudingy v Polsku. Mají tam široký výběr 🙂

Tady je ten slibovaný odkaz:

http://www.oet­ker.cz/oetker_cz/html/­default/debi-7q7e5b.cz.html

Jinak souhlasím, že se může psát pudink i puding. Já ale častěji píši puding. Je to na každém, co mu přijde vhodnější. 🙂

Další odpovědi
panenka

Mám ráda Vanilkový,Jahodový a Ananasový pudink 🙂

Kajra

domácí a vanilkový

anonym

jednou jsem mela s prichuti marcipanu ten byl mnam

anonym

Ja nemam rada pudink(puding?)od detsvi,vzdy jsem ho i ve skole ,kdyz byl na svacu menila,ale v Recku byl mangovy,byla to pry dobrota.

BEAES

Já mám nejraději čokoládový a karamelový, mám je ráda s pišotkama a ještě teplý, studemé mně moc nechutnají. V Řecku jsme měli jako dezert nugátový, byl moc dobrý, tu jsme ho v nabídce neviděla.

iceT

nejradsi vanilkovy,s piskoty a s nejakou marmeladou.ka­ramelovy pouzivam naslehany s maslem jako napln do dortu.

flodur

Čokoládový dva sáčky na půl litru mléka a do toho strouhaný kokos,vanikový opět stejný poměr.Do formy srnčí hřbet naleju uvařený hustý čokoládový na něj položím 2 oloupané banány,zaleju hustým vanilkovým a dám bobře vychladit a stuhnout.Potom z formy vyklopím a zdobím dobrou šlehačkou.Zkuste-dobrota!

Džanička

Mám nejraději ovocné puningy.Mírně chlazené,s piš­kotama,a kompotovaným ovocem.Nenalévám tam z nich šťávu,a namáčím do kompotové šťávy piškoty.Mňamy mňam,asi ho udělám děten k snídani.Díky za nápad..

GM

Nejraději mám vanilkový vařený s opraženými ořechy nebo lísk. oříšky a čokoládový s kokosem, piškoty, ovoce. Dobrou chuť.

Michal

Čokoládový,ale musí být mírně chlazený.
Do hmoty nalejete trochu šťávy z jakéhokoli kompotu.Třešňo­vý,borůvkový ap.Eperimentujte!

Zdroj: 30let v kuchyni

Lucy13

Jedině vanilkový ..

elektrikář

Maminka nám dělala domácí pudink. Mlíko vanilka žloudky a maizenu. Z čerstvými borůvkami to byla delikatesa ozdobená šlehanou smetanou. Mít doma mlíko jdu jej hned vařit.Musím počkat do zítra mám tu trochu rybízu.Jako příchuť se dá použít jaká koli dobrá marmeláda nebo domácí sirup.Rozmixované banány meruňky maliny¨.Pražené oříšky,čokoláda.Na hotelu jsem koukal jak dělali karamel na pudinlu plynovou pájecí lampou. Nebylo to špatné, ani to nebylo cítit plynem.