Katru7

Jaký máte nejradši druh sýru?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné...

Hlavně kvalitní (žádný z nich tady není v anketě uveden) a žádné taveňáky !

Další odpovědi
anonym

Jiné...

Doplňuji:
Mám ráda snad všechny dostupné druhy sýrů – tavené, plísňové i plátkové.

quentos

Jiné...

tofu

baghira

Jiné...

První co mě napadlo byl brie s 60%

Ella

Korbáčik

korbáčiky, pravé slovenské :)

Damiana

Jiné...

Mám ráda kozí a ovčí sýry, parmazán (originální Parmigiano Reggiano), ale také starou Goudu (nejlépe tříletou), Emental, Raclette, Cheddar, Guyère, Roquefort,…

Hohny

Jiné...

Doplňuji:
Nedokázal jsem vybrat jeden :D Takže Eidam, Gouda, Parmezán a Balkán, to jsou moji favoriti.

hanulka11

Jiné...

Doplňuji:
kromě tavených všechny

štamgast

Jiné...

Eidam, Mozzarela, Balkánský sýr, uzený sýr, korbáčik, hermelín, niva… Nemám rád ementál kvůli chuti a kvůli tomu, že mám po snědení v puse jak v polepšovně.

honza19hk

Jiné...

nivu a pepu na grilu

Poklička

Eidam

david22

Balkánský sýr

Doplňuji:
Naopak nemám rád zrající sýry jako Niva, Romadůr, Tvarůžky a podobné smrady.

souhlasím

Mozzarela

pizlicka

Jiné...

dvacetiprocentní ementál borynu,muze byt i krolewski,a tvaruzky.