Elisa24

Jaký máte názor na zavedení eura v České republice?

Nejlepší odpověď
marci1

Předchozí otázky a odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zaveden%C3%AD%20­eura%20v%20%C4­%8Dr

Další odpovědi
Drap

V případě že se zavede euro , bude ještě hůř, stejně jako to bylo prozatím ve všech zemích, které ho přijaly. Osobně jsem odpůrce.

Pepa25

Přijmout euro je závazek ČR, ale není jasné, kdy k němu má dojít, resp. kdy to bude pro nás výhodné. Pro firmy by to bylo spíše výhodné, jinak záleží na celkové makroekonomické situaci. IMHO bychom měli postupovat jako Poláci: nyní se není kam hnát, ale výhledově se na to připravovat.

mosoj

Naštěstí podmínky pro zavedení eura hned tak nesplníme.

kesim

Česká měna je pro mě i takový státní symbol. Za mě NE!

lota

Jsem proti.